konflikti

3 Konfliktu risināšanas veidi

[tiešsaistē]

3. novembrī 

18:00 – 21:30

Līdz meistarklases sākumam

Days
Hours
Minutes
Seconds

Atsauksmes

Konflikta risināšana ir radošs process, uz kuru mēs skatāmies no sava skatu punkta, un otrs cilvēks – no sava. Visbiežāk tam izmantojam sev ierasto stratēģiju. Dažreiz tā ir efektīva, bet dažreiz tā nepalīdz atrisināt konfliktu, jo otrs cilvēks pielieto mums nesaprotamu, atšķirīgu stratēģiju. 

Meistarklases laikā runāsim par konfliktiem, to rašanās iemesliem, par to, ko var darīt un kad labāk nedarīt neko. Kādas sekas rodas izmantojot konkrētus konfliktu risināšanas veidus. Un par 3 biežākajām reakcijām konfliktos. Jeb paskatīsimies uz konfliktiem no citas puses

Meistarklases laikā iegūsi:

Priekštatu par biežākajiem konfliktu rašanās iemesliem

Zināšanas par konfliktu posmiem

5 klasiskās konfliktu

risināšanas stratēģijas

Informāciju par uzvedības reakcijām konfliktos

Citu skatījumu uz konfliktiem

Pieredzes apmaiņu un citas foršas lietas

Paskatoties uz konfliktiem ne tikai, kā uz uzdevumiem, bet arī kā uz sadursmi starp cilvēkiem, kuri iesaistīti šajā procesā. Saprotot iemeslus kāpēc tā notika un kas ir tas, ko katrs vēlas, mēs varam veidot veiksmīgu sadarbību ar apkārtējiem cilvēkiem.

Kas nepieciešams?

Zoom

Meistarklase notiks vienā no populārākajām platformām Zoom. Ja tās nav, neuztraucies, apstiprinājuma vēstulē saņemsi informāciju, kur to var atrast.

Inventārs

Dators, telefons vai planšetdators.

Interneta pieslēgums.

Kamera un mikrofons.

Var arī austiņas, tēju vai kafiju.

Kāpēc kamera un mikrofons?

Mikrofons ir vajadzīgs, lai vari uzdot jautājumu vai padalīties ar savu pieredzi. Kamera, lai mūsu kopābūšana būtu dabiskāka un vērtīgāka.

Ieplānot laiku

Meistarklase balstīta uz teoriju un prakstiskajiem vingrinājumiem, individuāli un grupās.

Konflikti ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Tas attiecas uz jebkurām attiecībām, jebkuru ģimeni un uzņēmumu, lai arī cik veiksmīgs tie būtu. Bieži vien tos nevar novērst, tāpēc kādam jābūt gatavam to risināt. Pareiza stratēģija palīdzēs ne tikai neitralizēt konfliktu, bet arī novirzīt to konstruktīvā virzienā.

Meistarklase būs noderīga ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas konfliktu risināšanas prasmes un uzzināt citādāku skatījumu uz konfliktiem.

 

 

Pieteikšanās forma

* Obligāti aizpildāmie lauki