Eneagrammas praktiķis, I modulis [tiešsaistē]

eneagrammas praktiķis

Eneagrammas praktiķa I modulis  [tiešsaistē] ir kurss, kura laikā ir iespēja sākt apgūt Eneagrammas pamatus un iepazīt visus deviņus cilvēku tipus. Tāpēc, tas lieliski derēs kā iesācējiem, tā arī tiem, kuri vēlas atkārtot kādu no eneagrammas tēmām. 

Eneagramma ir mūsdienīgs personības tipoloģijas modelis, kas iedala cilvēkus pēc motivācijas, aprakstot ne tikai to, KĀ mēs rīkojamies, bet arī, KĀPĒC mēs tieši tā rīkojamies.

Eneagramma raksturo Deviņas dažādas iekšējās pasaules. 

Attēlojot to, cik mēs visi esam līdzīgi un atšķirīgi vienlaicīgi. Kas notiek mūsu pasaulēs, kāpēc tā notiek un to, ko mums ar to visu dārgumu darīt.

Apgūstot Eneagrammu iegūsi:

Lielāku sevis pieņemšanu

Eneagramma iedala cilvēkus deviņos tipos, tādējādi, apmēram, katrs devītais ir tāds pats kā Tu. Viņš domā, rīkojas un jūtās tāpat un viņa dzīvē notiek ļoti līdzīgas situācijas. Tas nozīmē, ka viss, kas notiek Tavā dzīvē, tas ir normāli. Un šī ir tikai viena no Eneagrammas teorijas pamatdomām.

Uzlabosi attiecības ar tuvākajiem

Lielākā daļa, no tiem, kuri iepazīst Eneagrammu, saka, ka viņu attiecības ar ģimenes locekļiem ir uzlabojušās, jo sāk labāk saprast to, kas tieši ar viņiem notiek.

Paaugstināsi darba efektivitāti

Spēsi paaugstināt gan savu, gan komandas efektivitāti. Jo jebkurš darbs vairāk vai mazāk ir saistīts ar cilvēkiem un attiecībām viņu starpā. Pat paša intravertākā speciālista panākumi būs atkarīgi no tā, kā viņš spēj veidot attiecības ar “pareizajiem” cilvēkiem.

Instrumentu darbam ar cilvēkiem

Ja esi treneris, skolotājs, koučs vai cits palīdzošās profesijas pārstāvis, tad Eneagrammas zināšanas dos Tev vēl vienu šķautni, caur kuru skatīties uz klientu. Un mēs labi zinām, ka insturmentu darbam ar cilvēkiem nekad nav par daudz. Jo vairāk zinām, jo vieglāk, ātrāk un efektīvāk mēs varam risināt jautājumus.

VAIRĀK INFO UN PIETEIKTIES ŠEIT