Kāpēc to daru?
Mūsdienu ātrais dzīves ritms un vēlme paspēt vairāk, rada papildu stresu gan mūsu psiholoģiskajam, gan fiziskajam stāvoklim. Ikdienā sastopamies ar jauniem izaicinājumiem un sarežģījumiem, kurus vēlamies pārvarēt. Dažreiz viegli izdodas atrast īsto ceļu, labāko risinājumu un veiksmīgāko veidu, tomēr, dažreiz, tas var radīt grūtības.
Tādos gadījumos, droši, variet vērsties pie manis. Es neizlemšu Jūsu vietā, nesniegšu padomus un noteikti neatrisināšu Jūsu jautājumu, BET būšu blakus, kad tas būs nepieciešams, būšu balsts, lai Jūs stabilāk un drošāk dotos uz priekšu, būšu emocionālais spogulis, kas spēs saprast un pieņemt Jūsu personības dažādās šķautnes, cienīšu robežas un palīdzēšu tās pamanīt, ja tas būs nepieciešams.
Jo ticu, ka viena no lielākajām vērtībām, kas mums ir, tie esam mēs – cilvēki. Un dzīvojot harmonijā ar sevi, mēs vairāk varam dalīties ar labo, kas mūsos ir. Tādā veidā radot laimīgāku un resursiem bagātāku vidi sev apkārt.




Tēmas
Strādāju ar tēmām, kas attiecas uz cilvēku personīgi, piemēram:
- es gribu iemācīties mīlēt un pieņemt sevi;
- es vēlos labāk saprast sevi;
- kāpēc ar mani dzīvē visu laiku tā notiek;
- kā man izkāpt no apburtā loka;
- gribu kļūt laimīgāks un dzīvot apzinātāk;
- vēlos panākt pārmaiņas un tikt galā ar neplānotām pārmaiņām;
- es gribu noticēt sev un saviem spēkiem;
- vēlos dzīvot apzinātāk;
- un tamlīdzīgi.
attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, piemēram:
- es vēlos uzlabot attiecības ar ģimenes locekļiem, kolēģiem vai apkārtējiem cilvēkiem;
- es nevaru pārtraukt man kaitīgas attiecības;
- gribu saprast, kādas ir manas attiecības;
- kā risināt pārrunas, konfliktus ar kādu konkrētu cilvēku;
- un citi;
pašrealizācijas jautājumi, piemēram:
- esmu noguris, vēlos atrast savas dzīves kontekstu balansu;
- esmu gatavs radīt savu sapņu dzīvi;
- kā man sasniegt to, ko patiesi vēlos;
- un tā tālāk.
Kā tas notiek?
Koučinga sesijas vadu gan klātienē, gan tiešsaistē. Katrs pats izvēlas sev ērtu formātu.
No pieredzes varu teikt, ka ir plusi un mīnusi, gan vienā, gan otrā veidā. Piemēram, klātienes sesijā ir lielāka klātbūtnes sajūta, toties tas aizņem vairāk laika, it sevišķi, ja tikšanās vieta ir otrā pilsētas malā. Satiekoties tiešsaistē, mēs nevaram sasveicināties sarokojoties, tomēr varam būt elastīgi vietā un laikā.
Vienas sesijas ilgums ir no 45 min līdz 60 minūtēm. Ieteicamais biežums: ilgtermiņa koučingā, sākumā – vienu reizi nedēļā un tad, pēc vajadzības.


Cik daudz sesijas?
Tas ir atkarīgs no risināmā jautājuma un no paša cilvēka.
Ir cilvēki, kuriem pietiek ar trim sesijām, lai rastu atbildi un iemācītos dzīvot konkrētā situācijā. Dažiem tas aizņem vairāk laika.
Kad man jautā: “Vai nevar kļūt atkarīgs ko kouča?» Atbildu: «Nē, kontaktējoties ar kouču, es iemācos pati tikt galā ar savām problēmām, jo koučs man tās neatrisina, viņš tikai ir blakus: saprot un atbalsta mani.”
Jo patiesībā, koučs ir kā spogulis, kurā Jūs varat ieraudzīt savu dzīvi. Koučs palīdz plašāk un dziļāk ieskatīties situācijā, ja nepieciešams – vieglāk. Koučs palīdz radīt tādu dzīvi, tādu vēlaties Jūs paši, ne vecāki, ne sabiedrība, ne kāds cits, bet tieši Jūs.
Mana pieredze
Koučingu mācos un praktizēju kopš 2016. gada.
2017. gadā pabeidzu “NLP coach master”(ICTA)
Esmu asistents kursā Transformācijas koučings (Трансформационной коучинг)