Mana pieredze kursā

Ko šajā kursā uzzināju?

Šajā kursā iepazinu vairākus digitālos rīkus. Pāris no tiem arī sāku izmantot ikdienā. Noteikti paplašināju savas zināšanas par pieejamajiem bezmaksas un maksas digitālajiem rīkiem un arī, ko tieši ar to palīdzību varu sasniegt.

Piemēram, Jamboard, kursu dalībnieki tajā atzīmē, mērķi uz kursu un veido kolāžas

https://jamboard.google.com/d/1MO_kl-g6Q6roMGx2MbD7yoe0ojx66eLD180GCnNaEpc/edit?usp=sharing

 

Ko jaunu iemācījies?

Iemācījos ieradumu meklēt risinājumu internetā. Jeb necenšos vairs vienā vietā rast atbildes uz visiem maniem jautājumiem un nemēģinu vienā digitālajā rīkā izveidot visu, ko vēlos. Droši eksperimentēju.

Piemēram canva.com veidoju gan prezentācijas, gan bildes.

 

Ko iesaki citiem izmēģināt?

Iesaku izveidot testa e-pastu un mēģināt visu pēc kārtas, un noteikt, kas der- kas neder.

 

 

Ja apkopot visu vienā, tad:

Man šis kurss paplašināja skatījumu uz iespējām, ko sniedz dažādi digitālie rīki. Padziļināju savas prasmes un iemaņas dažādu rīku lietošanā. Un viens no vērtīgākajiem bija tas, ka pateicoties šim kursam uzzināju, kā Latvijā iet ar apmācību digitalizāciju un pieņēmu lēmumu, ka arī es varu savās mācībās ieviest kaut vismaz daļu no tiem.

Šobrīd vadu apmācības platformā Zoom, kopdarbus kursa dalībnieki veido Jamboard un neatkarīgi no vecuma un digitālajām prasmēm, visi tiek lieliski galā. Aptaujas anketas ir VisiDati,lv. Un preznetācijas PowerPoint, video apstrāde gan iMovie, gan Davinci. Daudz rīkus izmantoju bilžu apstrādei un veidošanai, gan apmācībām, gan pie saviem tekstiem.

 

Paldies par šo kursu!

Raksta  autore: Inita Krēgere

25.04.2021.

Kurss “Digitālās prasmes (personām ar priekšzināšanām) attālināto mācību nodrošināšanai”Изображение выглядит как текст

Автоматически созданное описание