mērķi - sasniedz, ko patiesi vēlies

maratons

MĒRĶI – sasniedz, ko patiesi vēlies

 

no 19.09.2022.

(4 nedēļas)

Līdz sākumam

Days
Hours
Minutes
Seconds

Var teikt, ka visa mūsu ikdiena sastāv no virknes apmierinātu un neapmierinātu “gribu” un mēs pieliekam pūles, lai tos īstenotu.

Maratons “MĒRĶI- SASNIEDZ, KO PATIESI VĒLIES”, ļaus turpmāk izvēlēties apzināti pieiet mērķu nospraušanas un realizācijas procesam.

Kas nepieciešams?

Pieteikties

Facebook un WhatsApp slēgtajā grupā.

Nodrošināt

Datoru, telefonu vai planšetdatoru.

Interneta pieslēgumu.

Ieplānot laiku

4 nedēļas.

 

Vai vajadzīgas priekšzināšanas?

Nē. 

Prasme izvirzīt mērķus ir ļoti svarīga, jo pareizi uzstādīts mērķis veicina tā sasniegšanu. 

Pastāv milzīgs daudzums mērķu nospraušanas instrumentu un tik pat daudz dažādu faktoru, kas ietekmē to vai tas tiks sasniegts. 

Maratonā apskatīsim pašus efektīvākos instrumentus, kas ļaus ikkatram iemācīties saprast, nospraust un sasniegt izvirzītos mērķus. 

Kā notiks maratons?

4 nedēļas

atbalstošā atmosfērā

Šīs 4 nedēļas runāsim par un ap mērķiem, par to sasniegšanas stratēģijām un atbalstīsim jūs, ļaujot brīvi dalīties pārdomās, uzdrošināties jautāt un nepiespiesti priecāties par rezultātiem. 

 

7 tēmas 

ar vingrinājumiem, kas palīdzēs soli pa solim tuvoties sava mērķa realizācijai

Katra tēma ir veltīta vienai lietai, kas ietekmē to, vai esi ceļā uz savu izvirzīto mērķi. Vingrinājumi katras tēmas beigās dos iespēju izpētīt un saprast kā tā izpaužas tieši Tavā dzīvē. Uzdevuma izpildei būs laiks 3,5 dienas, tāpēc ieplāno laiku ne tikai noklausīties/ izlasīt tēmu, bet arī veikt vingrinājumus.

28 ražīga diena

ar līdzīgi domājošiem 

Nejaušības nav nejaušas, jebkurš jauns kontakts ir jauna iespēja. Virzība uz priekšu notiek straujāk, ja esam līdzīgi domājošo cilvēku vidū, kuri mūs saprot no pusvārda un dalās savā pieredzē, procesu padarot aizraujošāku un lietderīgāku, visi kopā virzīsimies uz savu mērķu sasniegšanu

Maratona mērķis ir ieraudzīt mērķi ne tikai kā rezultātu, bet vērst uzmanību arī uz lietām, kas veicina vai tieši pretēji bremzē tā sasniegšanu. Iemācīties gūt gandarījumu jau ceļā, tādā veidā gūstot pozitīvu pieredzi un spēju būt efektīvākam un veiksmīgākam, realizējot arī nākotnes sapņus. 

Maratons paredzēts ikkatram, kurš vēlas iegūt mērķu nospraušanas un sasniegšanas iemaņas, personīgajā un profesionālajā sfērā. 

Ieguvumi

 • Apzināsies likumsakarības starp šķēršļiem un mērķiem; 
 • Iegūsi prasmi gramatiski formulēt personīgos un profesionālos mērķus; 
 • Noskaidrosi resursus, kas jau ir un iemācīsieties atrast tos, kas vēl ir nepieciešami;
 • Saņemsi instrumentus, kā atšķirt savus mērķus no svešiem mērķiem;
 • Uzzināsi vienkāršus un secīgus soļus, kā nospraust mērķus;
 • Radīsi iedvesmu atļauties iet uz tādiem mērķiem, kas iepriekš šķita nereāli;
 • Izveidosi izpratni par to, kāpēc vēl neesi sasniedzis to, ko patiesi vēlies;
 • Apgūsi stratēģijas ar kuru palīdzību mērķu sasniegšana kļūs par vieglu un efektīvu procesu;
 • Atbalsts un pieredzes apmaiņa domubiedru grupā WhatsAppā. 

Šī maratona vērtība ir tajā, ka tas ir orientēts ne tikai uz to, kā pareizi formulēt mērķus, bet arī uz to, kā saprast, vai tas ir tas, ko patiesi vēlies un pamanīt to, kas jau ir, kā arī iemācīties atrast to, kas vēl nepieciešams konkrētā mērķa sasniegšanai. 

PROGRAMMA

19.09.2022.

Dzīves balansa aplis

Dzīves balansa aplis ir vizuāls instruments, kas palīdz saprast: no kā sastāv dzīve, cik apmierināti ar to esam, cik sabalansēta tā ir, kas patiesi mums ir svarīgi un, salīdzinot to ar savu ideālo dzīves modeli, varam rast virzienu izmaiņām.

23.09.2022.

Uzskati un to ietekme uz mērķiem

Mūsu dzīve lielākā vai mazākā mērā sastāv no uzskatiem, no tā kam mēs ticam, uz ko balstāmies, kad pieņemam lēmumu kaut ko darīt vai tieši pretēji netērēt tam laiku. Izrunāsim kādi tie mēdz būt un ko darīt ar tiem, kuri nepatīk. 

27.09.2022.

Kognitīvie sagrozījumi jeb prāta spēles

Ar kognitīvajiem sagrozījumiem tiek saprasti domāšanas un loģikas slazdi, kas ieviešas mūsu prātā pamatojoties uz ierobežojošiem uzskatiem. Tieši tie ir iemesls pāragrajiem vērtējumiem, secinājumiem, lēmumiem un rīcībai. 

01.10.2022.

Emocijas un to ietekme uz mērķu sasniegšanu

Aiz katras emocijas slēpjas vajadzība, kas signalizē un atgādina par to, kas mums ir svarīgs. Lai atrastu savus patiesos mērķus, jāiemācās pamanīt un jāspēj ieklausīties- emocijas pateiks priekšā, kas ir svarīgi, kas nav. 

05.10.2022.

Resursi, kā tos pamanīt un atrast

Resursi ir kā rīki, kas ļauj rīkoties un sasniegt vēlamos rezultātus. Tos var uzskatīt par sava veida spēku, kas palīdz. Ja kādu resursu nepietiek, tad mērķis var būt grūti sasniedzams, tāpēc ir svarīgi ne tikai zināt, ko gribu, bet arī saprast, kas tam ir nepieciešams. 

09.10.2022.

Mērķu formulēšanas likumi

Ikkatrs cilvēks sapņo un izvirza mērķus. Šajā reizē meklēsim atbildes uz jautājumiem: ar ko atšķiras sapnis no mērķa, kurš bija pirmais: sapnis vai mērķis un uzzināsi, kas ir svarīgi formulējot mērķi, lai tam būtu lielāka varbūtība realizēties. 

13.10.2022.

Ieraduma spēks

Var šķist, ka izmaiņas prasa nopietnus centienus un milzīgu darbu. Patiesība ir tāda, ka reizēm pietiek ar to, ka ieviešam savā dzīvē tos ieradumus, kuri palīdz sasniegt rezultātu. Kad mērķi ir izvirzīti ir svarīgi pievērst savu uzmanību nākamajam solim- īsto ieradumu veidošanai, jo tie lielā mērā noteiks to, vai un cik ātri sasniegsi vēlamo rezultātu. 

Maratons ietver sevī, gan teoriju, gan praksi, turklāt uzsvars ir tieši uz instrumentu praktisko pielietojumu. Mērķu sasniegšana ir tāds pats ieradums kā zobu tīrīšana, grāmatu lasīšana un citas foršas lietas. Tāpēc pildot vingrinājumus ne tikai varēsiet sasniegt to, ko vēlaties, bet arī varēsiet iegūt jaunus ieradumus un turpināt sasniegt viegli un efektīvi arī pēc maratona beigām. 

Mērķu maratonu vadīs

Inita Krēgere

Esmu personības pilnveidošanas trenere un transformācijas koučs. 15 gadus veidoju un vadu apmācības pieaugušajiem: sākot ar konkrētām prasmēm darbā, beidzot ar vispārīgām tēmām par savstarpējām attiecībām, piemēram: komunikāciju, pārdošanu un psiholoģiju. Manas vērtības ir cilvēks un zināšanas. Tāpēc man patīk pētīt un izzināt, kā tad mēs darbojamies un labprāt dalos savās zināšanās un pieredzē. 

Inita Krēgere
Natālija Bolūde

Natālija Bolūde

Mana profesionālā pieredze ir saistīta ar uzņēmuma darbinieku apmācību, esmu transformācijas koučs, personīgās izaugsmes, biznesa un komandu trenere. Laime, kā vērtība, psiholoģija un dzīves transformācijas instrumentu pētīšana ir mana aizraušanās un sirdslieta, jau vairāk nekā 20 gadus. Uzskatu, ka katrā cilvēkā ir individuāls spēju, vērtību un īpašību kopums. Man piemīt talants veicināt cilvēku izaugsmi un attīstību un es mīlu to, ko es daru. 

Kāpēc tieši mērķi?

Šajā maratonā esam apkopojušas mūsuprāt visefektīvākos instrumentus, kas atbalsta un palīdz iet uz priekšu. Ne tikai sarakstīt secīgu plānu, bet arī saprast kāpēc to daru vai kāpēc neizdodas, un rast iekšējo motivāciju kustībai. Šeit ir instrumenti, kas strādā mums un mēs aicinām tos izmēģināt. Jo tikai izmēģinot varēsiet saprast, kas strādā vai nestrādā. Nepretendējam uz vienīgo patiesību, bet noteikti ticam, ka ikkatrs šeit atradīs kaut ko jaunu, noderīgu, interesantu vai efektīvu. 

Izvēlies sev piemērotako dalības veidu

ES PATS

50
33
 • 7 tēmas un vingrinājumi labākai tās apguvei
 • 28 diena atbalstošā atmosfērā
 • Dalība slēgtā Facebook un WhatsApp grupā
 • Mēnesi piekļuve materiāliem, pēc maratona beigām
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
* Obligāti aizpildāmie lauki

MEISTARS

125
95
 • 7 tēmas un vingrinājumi labākai tās apguvei
 • 28 diena atbalstošā atmosfērā
 • Dalība slēgtā Facebook un WhatsApp grupā
 • Mēnesi piekļuve FB grupai un materiāliem, pēc maratona beigām
 • Individuāla atgriezeniskā saite par vingrinājumiem**
 • Iespēja saņemt elektronisku apliecinājumu par dalību maratonā ***
 • Koučinga sesija (60 vai 30x2 minūtes)
 • DĀVANA! DARBA BURTNĪCA pierakstiem un 7 motivējošas afirmācijas kartiņas pašiedvesmai
8 vietas ar atlaidi
* Obligāti aizpildāmie lauki

**  Katru ceturto dienu saņemsi jaunu tēmu un vingrinājumus. Konkrētā vingrinājuma pildīšanai ir 3,5 dienas.  Individuālu atgriezenisko saiti par vingrinājumu sniegsim 24 stundu laikā pēc tā iesūtīšanas.

***Apliecinājumu var saņemt tie, kuri izpildīs visus uzdevumus līdz maratona beigām.  

Ja Jums nav sava “es gribu”, tad Jūs pildīsiet kāda cita “gribu”