Mērķi- sasniedz to, ko patiesi vēlies

mērķi- sasniedz to, ko patiesi vēlies

Ir teiciens: “Ja Jums nav sava “es gribu”, tad Jūs pildīsiet kāda cita “gribu”. 

Var teikt, ka visa mūsu ikdiena sastāv no virknes apmierinātu un neapmierinātu “gribu” un mēs pieliekam pūles, lai to īstenotu. Maratons “MĒRĶI- SASNIEDZ, KO PATIESI VĒLIES”, ļaus turpmāk izvēlēties: apzināti pieiet mērķu nospraušanas un realizācijas procesam vai kustēties uz priekšu bez skaidras izpratnes par virzienu. 

Dzīve bez skaidriem mērķiem pārvēršas par ikdienu, kurā nevis es izvēlos notikumus, bet notikumi notiek ar mani. Ja tas apmierina, tad protams neko nevajag mainīt, bet tiklīdz tas sāk traucēt un gribās, lai ir citādāk, ja vēlaties realizēt savus, nevis citas tantes “gribu”, tad Jūs atrodaties pareizajā vietā.  

3 nedēļas= 7 tēmas= 21 diena atbalstošā atmosfērā!

Šo trīs nedēļu laikā Jums būs iespēja saprast mērķu nospraušanas jēgu, konkrēto mērķu svarīgumu tieši Jūsu dzīvē un iegūsiet noderīgus instrumentus, lai efektīvāk virzīties vēlamajā virzienā.  

Prasme izvirzīt mērķus ir ļoti svarīga, jo pareizi uzstādīts mērķis veicina tā sasniegšanu. 

Pastāv milzīgs daudzums mērķu nospraušanas instrumentu un tik pat daudz dažādu faktoru, kas ietekmē to vai es to sasniegšu. 

Maratonā “MĒRĶI- SASNIEDZ, KO PATIESI VĒLIES” apskatīsim pašus efektīvākos instrumentus, kas ļaus ikkatram iemācīties saprast, nospraust un sasniegt izvirzītos mērķus. 

Šī kursa vērtība ir tajā, ka tas ir orientēts ne tikai uz to, kā pareizi formulēt mērķus, bet arī uz to, kā saprast, vai tas ir tas, ko es patiesi vēlos un pamanīt to, kas man jau ir, kā arī iemācīties atrast to, kas vēl nepieciešams konkrētā mērķa sasniegšanai. 

VAIRĀK INFO UN PIETEIKTIES ŠEIT