Eneagrammas praktikis tiessaiste

 
KAD – no 1. februāra 2022. gada (6 nodarbības)
KUR – platformā Zoom un WhatsApp
LAIKS – 18.00 – 21.30
 
 
Eneagrammas praktiķa I modulis ir kurss, kura laikā ir iespēja sākt apgūt Eneagrammas pamatus un iepazīt visus deviņus cilvēku tipus. Tāpēc, tas lieliski derēs kā iesācējiem, tā arī tiem, kuri vēlas atkārtot kādu no eneagrammas tēmām.
 
Eneagramma ir mūsdienīgs personības tipoloģijas modelis, kas iedala cilvēkus pēc motivācijas, aprakstot ne tikai to, KĀ mēs rīkojamies, bet arī, KĀPĒC mēs tieši tā rīkojamies.

Eneagramma raksturo Deviņas dažādas iekšējās pasaules. Attēlojot to, cik mēs visi esam līdzīgi un atšķirīgi vienlaicīgi. Kas notiek mūsu pasaulēs, kāpēc tā notiek un to, ko mums ar to visu dārgumu darīt.

 

Eneagrammas praktikis tiessaiste

PILNS KURSA APRAKSTS
KAD – no 22.03.2022.; 6 (7) nodarbības; 1 reizi nedēļā 
KUR – platformā Zoom un WhatsApp
LAIKS – 3.5 H
 
 
Eneagrammas praktiķa II modulis ir I moduļa loģisks turpinājums, kad ir zināmi tipu pamatapraksti, tad var sākt izzināt, kā eneagrammas tipi izpaužas sabiedrībā, to, kas viņiem ir svarīgi un ko no viņiem sagaidīt.
 

Ja pavisam vienkārši, tad Eneagramma ir modelis, kas skaidro to, kas slēpjas aiz mūsu uzvedības, domāšanas veida un aiz visa tā, kas ar mums notiek. Kāpēc mēs esam tādi, kādi esam un kāpēc citi cilvēki ir tādi kādi viņi ir, un ko ar to visu var izdarīt?

Eneagramma ļauj ne tikai piekarināt birku cilvēkam un lepoties ar to (ko, protams, arī var darīt 😉 ), bet arī norāda iespējamos attīstības ceļus, ņemot vērā katra tipa stiprās puses un talantus. Un cilvēks pats izlemj, kuru no tiem izvēlēties tieši tagad.

Eneagrammas praktiķisENEAGRAMMA ir mūsdienīgs psiholoģijas modelis, kas apraksta cilvēku personības atkarībā no neapzinātās motivācijas. 

Ar ko eneagramma ATŠĶIRAS no citām personības tipoloģijām?

Eneagramma apraksta ne tikai to kas un ko, bet skaidro arī kāpēc

Kāpēc manā dzīvē notiek tieši tā kā notiek un kāpēc man ar cilvēkiem veidojas tieši tādas attiecības, kāpēc viņi uz mani reaģē tieši tādā veidā

Katrs eneagrammas tips ir aprakstīts dinamikā

Domāju, piekritīsiet, ka cilvēks nav statiska lieta, bet gan dzīva būtne, līdz ar to, ir tikai loģiski, ka mūsu uzvedība un iekšējais stāvoklis dažādās situācijās var atšķirties. Piemēram stresā, es varu izdarīt kaut ko tādu, ko savā ierastajā stāvoklī es nekad neizdarītu. Un esot komfortā es varu uzdrīkstēties kaut ko tādu, par ko pat neiedomātos savā ierastajā stāvoklī. Tāpēc enegramma apraksta, kā mainās mūsu iekšējās sajūtas un rīcība, kad esam nosacītajā stresā vai komfortā un to, kas visbiežāk to izraisa. 

Eneagramma ir attīstības modelis

Kad uzzinām, pie kura tipa piederam, ir pamatoti uzdot jautājumu: “Un ko man tagad ar to visu darīt?” Tad eneagramma apraksta katra tipa stiprās puses un parāda vairākus attīstības ceļus. Un katrs pats var izvēlēties, pa kuru no tiem doties.

VAIRĀK PAR APMĀCĪBĀM UN PROGRAMMU ŠEIT.

eneagramma koučings

ILGUMS 

no 45 līdz 60 minūtēm 

MĒRĶIS 

Palīdzēt noteikt eneagrammas tipu 

MĒRĶAUDITORIJA 

Ikviens, kurš vēlas uzzināt vai apstiprināt savu eneagrammas tipu 

NORISE 

Sesija notiek intervijas formātā.  

Jo apzinātākas un atklātākas ir atbildes, jo precīzāk ir iespējams noteikt eneagrammas tipu.  

Intervijas beigās saņemsi atgriezenisko saiti un paskaidrojumus – kāpēc Tu varētu būt tieši šis eneagrammas tips. Gala lēmumu par to, kuram tipam piederi, ļausim pieņemt pašam. Jo tikai Tu vari zināt, kas ir par Tevi un kas nav. 

KĀDOS GADĪJUMOS IZVĒLAS ENEAGRAMMAS TIPA NOTEIKŠANAS SESIJU? 

  • ja pēc apmācībām vēl joprojām nevari saprast pie kāda tipa piederi; 
  • ja nevari izvēlēties starp trim vai vairākiem tipiem; 
  • ja visi saka vienu, bet Tev šķiet, ka esi cits; 
  • vienkārši vēlies uzzināt, kurš tips esi; 
  • un tamlīdzīgi. 
Ja ir jautājumi vai vēlies pieteikt sesiju, sazinies ar mani jebkurā sev ērtā veidā – KONTAKTI

konflikti iebildumi attiecības

Vai konflikts ir labi vai slikti?

Vai pienāks brīdis, kad to nebūs?

Vai var tā būt, ka manā dzīvē nav konfliktu?

Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem jūs varat saņemt meistarklasē “3 Konfliktu Risināšanas Veidi”.

MEISTARKLASES  ILGUMS: 3,5 h 

Meistarklases laikā runāsim par konfliktiem, to rašanās iemesliem, par to, ko var darīt un kad labāk nedarīt neko. Kādas sekas rodas izmantojot konkrētus konfliktu risināšanas veidus. Un par 3 biežākajām reakcijām konfliktos. Jeb paskatīsimies uz konfliktiem no citas puses 😉

 VAIRĀK PAR MEISTARKLASI LASI ŠEIT!

eneagramma

Vārdu eneagramma pēdējā laikā sastopam aizvien biežāk.
 
Attieksme pret to ir dažāda: vieni to uzskata par sektu, citi izturas pret to kā pret jaunu psiholoģijas virzienu, bet eneagrammas entuziasti apgalvo, ka tā maina dzīvi.
 
Kas tad īsti ir ENEAGRAMMA?
 
Eneagramma ir psiholoģisks modelis, kas balstās uz ideju, ka visus cilvēkus varam iedalīt 9 lielās grupās.
 
Katram tipam ir savas vēlmes, vajadzības un motivācija. Vienkāršiem vārdiem sakot, katram tipam ir kaut kāds konkrēts īpašību kopums, kas nosaka viņa uzvedību un gaidas no dzīves.
 
Tipi ir apvienoti trīs centros: emocionālais, galvas un ķermeņa centrs, katrā pa trīs tipiem.
Vai esi pamanījis cik atšķirīgi mēs visi esam?
 
Piemēram, Tu esi aktīvas un kustīgas dzīves piekritēja vai piekritējs, tava māsa ir vienīgais pieaugušais jūsu ģimenē, brālis piekrīt visam, ka tikai miers mājās, bet mamma ir izpalīdzīgākais cilvēks uz pasaules, jo pats svarīgākais dzīvē ir palīdzēt citiem.
Tieši uz šīm atšķirībām arī ir veidota eneagramma.